Prodej on-line je stále možný! ...

27.08.2021

... máme otevřeno pro klasický prodej v kamenné prodejně!, ale

... i nadále je možný nákup on-line - zde jsou k tomu všechny informace:

 

Potřebujete pro děti botky? - vybírejte, pište, volejte!

- Pokud budete chtít a vyberete si botky na našich stránkách, pošleme vám je poštou k vám domů!

- Pokud to máte k nám blízko - zboží objednané "on-line" (ať už objednávkou nebo domluvou přes e-mail či telefon) vám můžeme vydat osobně na prodejně.


Posílat poštou můžeme normálně dál. Prodávat zboží z výdejního okénka se nesmí! Vydat zboží, které máte objednané distančním způsobem (na dálku = přes e-shop, e-mailem, telefonem) vám můžeme pouze vydat - vždy vás budeme kontaktovat a domluvíme se na čase předání!

 

- Pokud nechcete rovnou "naklikat" objednávku v e-shopu, napište do e-mailu, co byste potřebovali - poradíme se a domluvíme se! :-)

- V případě, že se vám u vybraného zboží nenabízí možnost vybrat velikost a objednat, napište zprávu do e-mailu - spolu s odkazem na vybrané zboží. Pokud budeme mít na skladě v prodejně, určitě vám rádi vyhovíme!

- Budete-li chtít s výběrem - alespoň na dálku - pomoci ... pište, (volejte)! ...info@detskaobuv.cz, telefon do prodejny 235515344, (můj tel. 603 707 152)

- Návod, jak a jakou vybrat velikost obuvi najdete v popisu u zboží nebo i zde níže:...

NÁŠ TIP: takhle 'na dálku' vybírejte raději typ boty, kterou jste již v minulosti pro děti měli a máte vyzkoušený střih, volte jen větší velikost ... budete mít větší jistotu, že se s výběrem dobře trefíte a bota bude sedět!

Zboží, které nabízíme v našem e-shopu, je označeno ikonkou "košík"

 

Naši nabídku pro nákup on-line postupně posilujeme a rozšiřujeme, teď během března budeme přidávat zboží tak, jak nám bude přicházet z výrob - přidáváme (naskladňujeme) postupně další nové vzory obuvi, abyste měli větší výběr!... (Jak to bude rychle(?) - v tom jsme závislí na jednotlivých výrobách! Nevíme přesně, jak rychle teď budou dobíhat dodávky zboží, na které ještě čekáme nebo doobjednáváme - jednáme s dodavateli, pracujeme na tom - ve výrobách dělají co mohou i přes velké problémy, které mají!) -  sledujte zde na www.detskaobuv.cz.

 

Jinak JAKÉKOLIV DOTAZY nám pište na info@detskaobuv.cz. Budete-li něco potřebovat, neváhejte se na nás obrátit!

 

PŘEJEME VÁM VŠEM ZDRAVÍ, OPATRUJTE SE, DRŽTE SE!

Zdravíme vás všichni ze Sluníčka :-)

 

O nákupu přes e-shop čtěte zde: E-SHOP ... podrobné informace jsou ve Všeobecných obchodních podmínkách

Aktuální informace sledujte zde: AKTUALITY

a taky zde: FACEBOOK Dětská obuv Sluníčko

 

MĚŘENÍ VELIKOSTI

(V prodejně vám s výběrem velikosti pomůžeme!)

- POZOR! - KDYŽ BUDETE VYBÍRAT VELIKOST SAMI :

1. základem výběru správné velikosti obuvi je délka chodidla měřená vestoje! Měří se délka od paty k nejdelšímu prstu... změřte velikost v mm ...

2. vaši míru v mm si najděte v 1. řádku našich přepočtových tabulek (Metrický milimetrový systém) ...

3. svisle pod vaší naměřenou délkou pak uvidíte přepočet na Centimetrový systém (hodnota již s nadměrkem) a v posledním řádku přepočet na EURO číslování, které vás bude nejvíce zajímat - to je velikost obuvi, kterou potřebujete ...

(Nezapomeňte ale brát v úvahu i typ a střih obuvi a tvar nohou ... je-li nožka normální až silnější - můžete si dovolit větší nadměrek -   naopak je-li noha velmi štíhlá - pak se s nadměrkem v botičce držte zpátky!)

Přepočtové tabulky najdete zde:

TABULKY VELIKOSTÍ OBUVI

O nás | Kontakt | Jak vybírat dětskou obuv | Katalog | Dětská obuv | Ochrana osobních údajů | Reklamační řád
Všeobecné obchodní podmínky | Značení | Doporučení, údržba obuvi, pokyny a informace k reklamaci

© 2021 TORI, s.r.o. | Všechna práva vyhrazena | Web vytvořil hudym.com