NOUZOVÝ STAV

15.03.2020

Milí zákazníci!

'Stav nouze' nás všechny zastihl v době, kdy se otepluje, přichází jaro a je tu čas přezouvání dětí ze zimních bot do jarních... přezouvání z malých bot... apod.

Někteří jste to ještě stihli, ale chápeme, že ne všem se chtělo - i dokud to ještě šlo - za této situace 'mezi lidi'... a my dle nařízení vlády teď nebudeme moci nějakou dobu otevřít náš obchod.

Pokud budete chtít a vyberete si botky na našich stránkách, pošleme vám je poštou k vám domů! ... pošta zatím funguje!

Pokud to máte k nám blízko - zboží objednané "on-line" (ať už objednávkou nebo domluvou přes e-mail) vám můžeme vydat "mezi dveřmi" - v domluvený čas, jinak máme zavřeno! (pouze vydat!, zkoušet a vybírat boty NE!) - za dodržení všech opatření - rouška, rukavice, odstup...!!

Zboží, které nabízíme v našem e-shopu, je označeno ikonkou "košík"

Naši nabídku pro nákup on-line ještě posílíme a rozšíříme, přidáme (naskladníme) postupně další nové vzory jarní (celoroční) obuvi, abyste měli větší výběr!... (Nevíme jen, jak rychle teď budou probíhat dodávky zboží, na které ještě čekáme nebo doobjednáváme) -  sledujte zde na www.detskaobuv.cz.

Návod, jak a jakou vybrat velikost obuvi najdete v popisu u zboží nebo i zde níže:...

Pokud byste měli zájem i o zboží, které vám nepůjde objednat on-line, napište nám na e-mail objednavky@detskaobuv.cz  s odkazem na vybrané zboží - pokud budeme mít na skladě v prodejně, určitě vám vyhovíme!

A jestli s botama ještě nějak vydržíte, můžete si zatím alespoň prohlížet, co všechno budeme mít pro vaše děti připraveno, až budeme moci zase otevřít! :-)

Jinak JAKÉKOLIV DOTAZY nám pište na info@detskaobuv.cz. Budete-li něco potřebovat, neváhejte se na nás obrátit!

 

PŘEJEME VÁM VŠEM ZDRAVÍ, OPATRUJTE SE, DRŽTE SE! A spolu s vámi doufáme, že se brzy vše vrátí do normálních kolejí a ve zdraví se opět setkáme!

Bude-li něco nového, dáme vám vědět!

Zdravíme vás všichni ze Sluníčka :-)

 

O nákupu přes e-shop čtěte zde: E-SHOP ... podrobné informace jsou ve Všeobecných obchodních podmínkách

Aktuální informace sledujte zde: AKTUALITY

a taky zde: FACEBOOK Dětská obuv Sluníčko

 

MĚŘENÍ VELIKOSTI

(V prodejně vám s výběrem velikosti pomůžeme!)

- POZOR! - KDYŽ BUDETE VYBÍRAT VELIKOST SAMI :

1. základem výběru správné velikosti obuvi je délka chodidla měřená vestoje! Měří se délka od paty k nejdelšímu prstu... změřte velikost v mm ...

2. vaši míru v mm si najděte v 1. řádku našich přepočtových tabulek (Metrický milimetrový systém) ...

3. svisle pod vaší naměřenou délkou pak uvidíte přepočet na Centimetrový systém (hodnota již s nadměrkem) a v posledním řádku přepočet na EURO číslování, které vás bude nejvíce zajímat - to je velikost obuvi, kterou potřebujete ...

(Nezapomeňte ale brát v úvahu i typ a střih obuvi a tvar nohou ... je-li nožka normální až silnější - můžete si dovolit větší nadměrek -   naopak je-li noha velmi štíhlá - pak se s nadměrkem v botičce držte zpátky!)

Přepočtové tabulky najdete zde:

TABULKY VELIKOSTÍ OBUVI

O nás | Kontakt | Jak vybírat dětskou obuv | Katalog | Dětská obuv | Ochrana osobních údajů | Reklamační řád
Všeobecné obchodní podmínky | Značení | Doporučení, údržba obuvi, pokyny a informace k reklamaci

© 2020 TORI, s.r.o. | Všechna práva vyhrazena | Web vytvořil hudym.com