OTEVÍRÁME VE ČVRTEK 3.12. !

28.11.2020

Milí zákazníci!

STÁLE JEŠTĚ OTEVŘÍT PRODEJNU PRO KLASICKÝ PRODEJ (byť s dodržováním hygienických opatření) NESMÍME! - teď počítáme s tím, že

OTEVÍRÁME VE ČTVRTEK 3.12.od 9 hodin - dokud bude potřeba! :-)

(- dle nařízení vlády musíme od 22.10. zavřít prodejnu - (platilo nejprve do 3.11. ... usnesením vlády prodlouženo od 4.11. až do 20.11.2020.  ... a dál prodloužen nouzový stav do 12.12.+PES)... podle tabulky rozvolňování vládních opatření počítáme s otevřením od pondělí 30.11. ... a znovu otevření posunuto na čtvrtek 3.12.)

A zatím i nadále platí:

- Pokud budete chtít a vyberete si botky na našich stránkách, pošleme vám je poštou k vám domů!  ... a nebo

- Pokud to máte k nám blízko - zboží objednané "on-line" (ať už přímo e-shop-objednávkou nebo domluvou přes e-mail či telefonicky (musíme cituji:"být domluveni předem distančním způsobem") vám můžeme vydat "mezi dveřmi" ("výdejní okénko") - jinak máme zavřeno a dovnitř vás pustit nemůžeme (můžeme pouze vydat!, ale zkoušet a vybírat boty uvnitř prodejny nesmíme!)  Při předávání zboží dodržujeme opatření: rouška, dezinfekce rukou, odstup.

Zboží, které nabízíme v našem e-shopu, je označeno ikonkou "košík"

Pokud byste měli zájem i o zboží, které vám nepůjde objednat rovnou on-line, napište nám na e-mail objednavky@detskaobuv.cz  s odkazem na vybrané zboží - pokud budeme mít na skladě v prodejně, určitě se domluvíme! Všechny kontakty na nás jsou zde:  JSME VÁM K DISPOZICI

Naši nabídku zimní obuvi pro nákup on-line ještě postupně doplňujeme, abyste měli větší výběr!... něco se ale už odprodává (Nevíme jen, jak rychle teď budou probíhat dodávky zboží, na které ještě čekáme nebo které chceme doobjednat) -  sledujte na www.detskaobuv.cz.

Návod, jak a jakou vybrat velikost obuvi najdete v popisu u zboží nebo i zde níže:...

 

A jestli s botama ještě nějak vydržíte, můžete si zatím alespoň prohlížet, co všechno budeme mít pro vaše děti připraveno, až budeme moci zase otevřít! :-)

Jinak JAKÉKOLIV DOTAZY nám pište na info@detskaobuv.cz. Budete-li něco potřebovat, neváhejte se na nás obrátit!

 

PŘEJEME VÁM VŠEM ZDRAVÍ, OPATRUJTE SE, DRŽTE SE! A spolu s vámi doufáme, že se brzy vše vrátí do normálních kolejí a ve zdraví se opět setkáme!

Bude-li něco nového, dáme vám vědět!

Zdravíme vás všichni ze Sluníčka :-)

 

O nákupu přes e-shop čtěte zde: E-SHOP ... podrobné informace jsou ve Všeobecných obchodních podmínkách

Aktuální informace sledujte zde: AKTUALITY

a taky zde: FACEBOOK Dětská obuv Sluníčko

 

MĚŘENÍ VELIKOSTI

(V prodejně vám s výběrem velikosti pomůžeme!)

- POZOR! - KDYŽ BUDETE VYBÍRAT VELIKOST SAMI :

1. základem výběru správné velikosti obuvi je délka chodidla měřená vestoje! Měří se délka od paty k nejdelšímu prstu... změřte velikost v mm ...

2. vaši míru v mm si najděte v 1. řádku našich přepočtových tabulek (Metrický milimetrový systém) ...

3. svisle pod vaší naměřenou délkou pak uvidíte přepočet na Centimetrový systém (hodnota již s nadměrkem) a v posledním řádku přepočet na EURO číslování, které vás bude nejvíce zajímat - to je velikost obuvi, kterou potřebujete ...

(Nezapomeňte ale brát v úvahu i typ a střih obuvi a tvar nohou ... je-li nožka normální až silnější - můžete si dovolit větší nadměrek -   naopak je-li noha velmi štíhlá - pak se s nadměrkem v botičce držte zpátky!)

Přepočtové tabulky najdete zde:

TABULKY VELIKOSTÍ OBUVI

O nás | Kontakt | Jak vybírat dětskou obuv | Katalog | Dětská obuv | Ochrana osobních údajů | Reklamační řád
Všeobecné obchodní podmínky | Značení | Doporučení, údržba obuvi, pokyny a informace k reklamaci

© 2020 TORI, s.r.o. | Všechna práva vyhrazena | Web vytvořil hudym.com